Informatieavond vervanging brug Ouderkerk op 22 januari

Maandag 22 januari organiseert de provincie Noord-Holland een informatieavond over de geplande werkzaamheden aan de brug over de Amstel bij Ouderkerk. Er komt tijdelijk een nieuwe brug naast de bestaande brug en vervolgens wordt de oude brug vervangen. Deskundigen van de provincie en de aannemerscombinatie geven een toelichting en beantwoorden vragen. De informatieavond start om 19.00 uur in Amstelstroom aan de Kerkstraat 12 te Ouderkerk aan de Amstel.

Programma informatieavond

18.30 – 19.00 uur inloop met koffie

19.00 – 19.45 uur presentatie bouwmethode en verkeersfaseringen

19.45 – 20.30 uur presentatie architect nieuwe brug

20.30 – 21.00 uur mogelijkheid tot stellen van vragen

21.00 uur einde informatieavond

De provincie NH informeert  dat op maandag 12 februari vanaf 19:00 uur een terugkoppeling is gepland over opmerkingen/vragen op het architectonisch ontwerp. Dit is ook in Amstelstroom aan de Kerkstraat 12 te Ouderkerk aan de Amstel.

Blijf op de hoogte

Op www.noord-holland.nl/brugouderkerk vindt u actuele informatie over de voortgang, planning, uitvoering en omleidingen van de werkzaamheden. Met vragen over de werkzaamheden kunnen (vaar)-weggebruikers en omwonenden contact opnemen met het provinciale Servicepunt via 0800-0200 600 (gratis), of per mail servicepunt@noord-holland.nl