Informatie bijeenkomst Snel internet 12 februari 2019 Paardenburg

Wethouder Rob Ellermeijer van de gemeente Amstelveen vindt het belangrijk dat alle inwoners kunnen beschikken over snel en betrouwbaar internet. In de werkgroep Digitale Bereikbaarheid die hiervoor is opgericht, is ook de Vereniging Amsteloever vertegenwoordigd.

Er wordt een informatie bijeenkomst gehouden met mogelijke scenario’s om snel internet te krijgen, ook in het buitengebied. Alleen bij voldoende belangstelling voor snel internet kan het project van de grond komen.

De bijeenkomst vindt plaats op 12 februari 2019, 19.30 tot 21.30 uur. Locatie: Brasserie Paardenburg, Amstelzijde 55, 1184 TZ, Ouderkerk aan de Amstel.

Meer informatie en de mogelijkheid uw interesse kenbaar te maken is te vinden op www.snelinternet-amstelveen.nl