Dijkverbetering : 6 februari start plaatsen damwand Amsteldijk Zuid, omleidingsroute

De afgelopen week zijn de voorbereidingen getroffen voor het plaatsen van de eerste damwand aan de Amsteldijk Zuid. Op de foto worden de steigers weggehaald.

Woensdag 6 februari zal gestart worden met het plaatsen van de stalen damwand, te beginnen bij Amsteldijk Zuid 40.

Vanaf dinsdag 5 februari zal de aannemer starten met het verwijderen van het asfalt tussen het Jagershuis en Amsteldijk Zuid 21. Maandag beginnen hier de voorbereidingen voor en zal ook de omleidingsroute in werking worden gesteld. Vanaf dinsdag 5 februari is dit gedeelte geheel afgesloten voor alle verkeer. Men gaat ervan uit dat de omleiding 1 á 2 weken duurt.

Er is een app groep voor de uitvoering van de dijkverbetering. Wilt u als bewoner van Amsteldijk Zuid, Amstelzijde en Amsteldijk Noord deelnemen aan deze app groep, app dan uw naam en adres naar telefoon nummer 06 303 237 08 (Raymond van Wieren)

We zullen belangrijke informatie over de dijkverbetering ook op onze website zetten.