Een geslaagd lustrumfeest

Op zondag 6 september 2015 vierde de vereniging haar 8e lustrum in stijl met zo’n 50 leden. Aan de Amsteloever bij zorgboerderij Klarenbeek konden we onder de oude hooibergoverkapping aanschuiven voor thee en koffie en heerlijke brownies en rondkijken in de moestuin achter de gebouwen. De meesten waren hier nog niet eerder geweest. 8e lustrum Klarenbeek

Toen iedereen weer opgewarmd was, legde het motordekschip Wilhelmina aan de steiger van de boerderij aan voor een tochtje over de Amstel  richting Uithoorn. Henk Olij jr. (Waternet) vertelde onderweg over het waterbeheer in de polders. Er werden oude banden aangehaald en nieuwe gesmeed, onder het genot van een drankje, kortom een zeer geslaagde middag!8e lustrum Wilhelmina

8e lustrum achterdek Wilhelmina met dank aan Ko Babeliowski voor de foto’s