Veel bezoekers op informatiemarkt bereikbaarheid Ouderkerk

Vorige week woensdag stroomde het gemeentehuis in Ouderkerk tijdens de informatiemarkt vol met zo’n 200 inwoners die vragen hadden en ideeën over de bereikbaarheid van Ouderkerk tijdens de bouw van de nieuwe brug. Daarnaast overhandigde de Bedrijven Investerings Zone Ouderkerk een petitie aan de provincie, getekend door 2500 inwoners en klanten/bezoekers. In de petitie staat dat de inwoners, ondernemers en winkeliers het absoluut noodzakelijk vinden dat het dorp goed bereikbaar blijft. Op facebook had het onderwerp 5000 likes.

Hieronder staat een link waar meer te lezen is over de steun van de VVD voor het ook voor autoverkeer bereikbaar houden van Ouderkerk.

http://www.amstelveenweb.com/nieuws-VVD-Amstelveen-wil-noodbrug-om-bereikbaarheid-va&newsid=273510267